ГОРЕЩО
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Валерия Велева: Протестът няма визията за утре, а когато я няма, това е анархия. Да искаш сега да свалиш властта, значи да искаш да хвърлиш държавата в хаос (ВИДЕО)
ПЪРВО В ПИК! В "Люлин" почерня от полиция - дойдоха и кобрите на СДВР
САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева за метежите на Радев и ППДБ: Сценарият е да се дестабилизира цялата система и през следващата година да влезем в спиралата на нови избори и нестабилни парламенти (ВИДЕО)
ПИК TV: И Борис Бонев недоволства от Терзиев за кризата с боклука в София (ВИДЕО)
Георг Георгиев: Днес България и Америка са по-близки от всякога като приятели, партньори и съюзници
Политика
САМО В ПИК TV: Десислава Атанасова: Нов сценарий "Костинброд" не е невъзможен (ВИДЕО)
69426
на 19.05.2019
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
"Излязохме от кризата. Понесли сме много щети. Каквото е трябвало и с когото е трябвало да се разделим, сме се разделили", това каза пред камерите на ПИК TV депутатът Десислава Атанасова минути след приключване на представянето на Манфред Вебер и кандидатурата му за председател на ЕК.
препоръчано
Атанасова призна, че е много приятно заредена от политическото събитие и присъствалите на него 14 хил. души. Тя призна, че счита за възможен нов сценарий "Костинброд", за който Борисов спомена в приветственото си слово.


