ГОРЕЩО
ЛИБЕРАЛЕН ГЬОНСУРАТЛЪК: Божанков разобличи двойния аршин на ПП по ЛГБТИ пропагандата
ГОРЕЩА ТЕМА! Доц. Цеков: Капитулация на Иран! Доктрината "Тръмп" в действие
ИЗВЪНРЕДНО: Радев с първи коментар за мира между САЩ и Иран, сравни Борисов с черната пантера от Шумен
ЛЮБОПИТНО! Вижте как посрещнаха Радев в парламента (ВИДЕО)
ЗА ТРОНА НА "ДОНДУКОВ" 2: Кой ще стигне до балотаж срещу кандидата на Радев? Ето къде ще е голямата ИНТРИГА
Политика
САМО В ПИК TV: Ето какво си пожела Мая Манолова на 140 години от приемането на Търновската конституция (ОБНОВЕНА)
12269
на 16.04.2019
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Управниците и депутатите да коват закони от и за хората. Това си пожела омбудсманът Мая Манолова пред камерата на ПИК TV.
препоръчано
Днес тя беше във Велико Търново, където взе участие в тържествата по повод на 140-ата годишнина от приемането на Търновската конституция.
"Търновци има с какво да се гордеят. Най-модерната и демократична конституция за времето си е приета тук", каза още тя.
"Управниците и депутатите да коват закони от и за хората. С цялата енергия, моята и на моя екип, работя от и за хората", увери Манолова.
Вижте цялото тържествено честване от 8,30 ч. до 13,30 ч. и ексклузивните коментари пред камерата ни на политици и магистрати във видеата на живо на ПИК TV:


