ГОРЕЩО
Два варианта за правителство пред Радев, политолог спряга и Антон Кутев за шеф на НС
ГОРЧИВА ИСТИНА! Асим Адемов със съвет към Борисов: Ето как да разбере истинското състояние на ГЕРБ...
Георги Марков НЕУДЪРЖИМ пред ПИК: България не може никога да прогресира с медиите на Сорос. Очаквам Радев да се заеме с темата
САМО В ПИК TV! Топ експертът Васил Грудев алармира: Новата власт спешно да подхване темата със земеделието, защото иначе... (ВИДЕО)
ГОРЕЩО! Появи се още едно име за председател на парламента
Политика
САМО В ПИК TV! На Колтуклиева й прилоша пред вратата на ГЕРБ - никой не пожела да й даде чаша с вода (ВИДЕО)
413493
на 22.05.2023
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Трети час стоически стоят пред заключената врата на централата на ГЕРБ издателят на ПИК Недялко Недялков и журналистката Соня Колтуклиева. От липсата на въздух в тясното помещение на Колтуклиева й стана зле и тя се принуди да слезе на долен етаж, за да се освежи.
препоръчано
Въпреки молбите, отправени в ефира на ПИК TV от Недялко Недялков, от ГЕРБ да се смилят и да им дадат поне по бутилка вода - която ще си платят, заседаващите върху бъдещия кабинет не откликнаха.
От прахоляка Колтуклиева започна да кашля е сподели, че се страхува, че е получила алергична реакция.
Кога ще се появи лидерът на ГЕРБ и дали ще благоволи да отговори на въпросите на Недялков и Колтуклиева, предстои да видим.


