ГОРЕЩО
ГОРЕЩ СЛУХ! Радев готви офанзива за София - избира между две млади остриета за кмет
НЕОСПОРИМ ФАКТ! Тол камери заснели шофьора, който уби две деца и един баща на АМ "Тракия", с телефон в едната ръка и с чаша в другата
Гълъб Донев с ПОСЛЕДНИ НОВИНИ около бюджета - ето кога го внасят в парламента
Радев анонсира предстояща среща с Александър Вучич
АКЦИЯТА В НЕСЕБЪР: Белезници за шефа на ВиК и заместника му, заковали ги с белязани пари
Победа в "Овча Купел" ще донесе 40 000 хиляди лева на калпак за белите
Отборът на Славия ще бъде първия тим, който официално ще бъде премиран от собственика на Левски Тодор Батков при успех над Лудогорец. Двубоят е тази събота, от 14,30 на стадион Овча Купел. Само преди 10 дена Батков обяви, че „сините“ ще започнат да дават финансови инжекции на отборите, които успеят да откраднат точки от шампиона Лудогорец. Според осведомени, „белите” ще си разделят 40 000 лева при пълен успех над разградчани. „Вече започваме да премираме съперниците на Лудогорец. До този момент не сме го правили за разлика от разградчани. Както го правят Барселона и Реал (Мадрид), това не е забранено.”, заяви Батков преди седмица в телевизонно предаване. Отборът на Славия ще е без двама от основните си футболисти за предстоящото важно домакинство срещу шампионите. Опитният халф на белите Чавдар Янков е започнал тренировки от началото на седмицата, но въпреки голямото желание на треньорското ръководство да ползва услугите на Янков, в крайна сметка са преценили да не рискуват здравето на футболиста. Японският футболист Дайсуке Мацуи има разкъсани мускулни влакна и твърдо отпада от сметките на Кушев. Третият футболист, който е със здравословни проблеми е Павле Попара. Треньорът на Лудогорец Ивайло Петев е оптимист преди съботното гостуване на Славия. "Уважаваме този съперник. Славия е добър тим, който може да победи всеки", бе първият коментар на Петев. Той е убеден, че тимът му не е обременен от загубата с 2:3 в "Овча Купел" през миналия сезон. "Ще търсим реванш от съперника за това, което стана тогава. Очаквам всички футболисти, които играят срещу Славия, да дадат максимума от себе си. Ако това се случи, нямам съмнения, че ще спечелим", обясни Ивайло Петев. Треньорът на Лудогорец въобще не мисли за дербито с Левски на 17 ноември. "Сега ни предстои мач със Славия, който е най-важният. Има време до сблъсъка с Левски", завърши Петев.препоръчано


