BG EN

САМО В ПИК: Бойни Кугари от Крумово летят на метри от блоковете в пловдивския жк "Тракия", пощуриха хората (СНИМКИ)

ГОРЕЩО

САМО В ПИК: Бойни Кугари от Крумово летят на метри от блоковете в пловдивския жк "Тракия", пощуриха хората (СНИМКИ)

21968
на 12.05.2021
САМО В ПИК: Бойни Кугари от Крумово летят на метри от блоковете в пловдивския жк Тракия, пощуриха хората (СНИМКИ)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Бойни хеликоптери "Кугар" и друга летателна техника пощури жителите на пловдивския квартал "Тракия". 

препоръчано

Т.нар. "спалня" с 80 000 жители изтръпна многократно заради ниските прелитания - буквално на по-малко от 10 метра над блоковете в зона А-12 край гората на парк "Лаута".

Нальотите са от планово десантно участие на НАТО с участието на български и чужди командоси, които ще имат и нощни скокове над базата Чешнегирово. Изтребители от летището в Граф Игнатиево също раздират небето над пловдив с рева на двигателите си.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
БОМБА В ПИК ТV! Бившата жена на Емил Дечев с разтърсващо интервю пред медията ни: Дъщеря ми бе употребена за политически параван. Когато тя е с него, нямам представа къде се намира. Взима й телефона и го изключва. Веднъж ми се обади от Франция (ВИДЕО) БОМБА В ПИК ТV! Бившата жена на Емил Дечев с разтърсващо интервю пред медията ни: Дъщеря ми бе употребена за политически параван. Когато тя е с него, нямам представа къде се намира. Взима й телефона и го изключва. Веднъж ми се обади от Франция (ВИДЕО)
ново
Днес: 115
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК