BG EN

САМО в ПИК! ГЪРМИ ЖЕСТОКА БОМБА в ДЪРЖАВАТА! Трима знакови играчи в контрабандата с петрол на мушката на прокуратурата!

ЧАС ПИК

САМО в ПИК! ГЪРМИ ЖЕСТОКА БОМБА в ДЪРЖАВАТА! Трима знакови играчи в контрабандата с петрол на мушката на прокуратурата!

153703
на 23.06.2015
САМО в ПИК! ГЪРМИ ЖЕСТОКА БОМБА в ДЪРЖАВАТА! Трима знакови играчи в контрабандата с петрол на мушката на прокуратурата!

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Трима изключително известни играчи в контрабандата с петрол и петролни продукти съвсем скоро ще се превърнат в клиенти на прокуратурата, научи ПИК от два независими източника.

препоръчано

Имената на аферистите са изключително популярни в държавата и се свързват със сенчест бизнес. Към момента магистратите все още сглобяват пъзела на престъпните им действия, които са довели до ощетяване на държавната хазна с десетки милиони левове от невнасяне на ДДС и акцизи.

Медията ни научи, че основен дял за разобличаването на трите персони са изиграли показанията на важни свидетели, които са разкрили схемата им на действие.

Премиерът Борисов и правителството са си поставили като един от ключовите приоритети - нанасяне на мощен удар срещу контрабандата. В момента текат десетки данъчни ревизии на предприятия, фирми и частни лица.

"Накрая ще изгорят и доста известни хора в обществото. Хубаво е, че във всяка група, която сме задържали досега, има данъчен или митничар. Те за радост споделят обилно", заяви вчера министър председателят

"Хората, които се занимават с контрабанда, работят срещу нас. Корупцията и контрабандата са едно и също, няма по-лесни пари от тези, които влизат в контрабандата, защото са 100% черни. Там са най-лесните пари. Над 1,109 млрд. лева миналата година са отишли при контрабандистите. Тези хора работят срещу нас”, категоричен е Борисов.

Очаква се в близките дни прокуратурата да премине към конкретни реализации.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски с екшън прогноза: Европа се самоунищожава, Урсула се е развела с действителността. Съветът за мир е алтарнатива на импотентното ООН, в него скоро ще са и Путин, и Си Дзинпин, те са се разбрали с Тръмп за края на войната в Близкия изток (ОБНОВЕНА) ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски с екшън прогноза: Европа се самоунищожава, Урсула се е развела с действителността. Съветът за мир е алтарнатива на импотентното ООН, в него скоро ще са и Путин, и Си Дзинпин, те са се разбрали с Тръмп за края на войната в Близкия изток (ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 95
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК