BG EN

САМО В ПИК! ЕКШЪНЪТ СЕ РАЗГАРЯ: Корнелия поставя ултиматум на Иван Таков да даде оставка

Акценти

САМО В ПИК! ЕКШЪНЪТ СЕ РАЗГАРЯ: Корнелия поставя ултиматум на Иван Таков да даде оставка

193857
на 08.02.2024
САМО В ПИК! ЕКШЪНЪТ СЕ РАЗГАРЯ: Корнелия поставя ултиматум на Иван Таков да даде оставка
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Корнелия Нинова е поставила ултиматум на Иван Таков да подаде оставка като лидер на БСП - София, научи ексклузивно ПИК. 

В противен случай председателката на БСП била решена да свика Национален съвет и да изключи от партията Таков и останалите червени общинари, които днес подкрепиха сглобката в София и гласуваха за новия председател на СОС от ППДБ.

Не съм получавал такъв ултиматум, отрече пред ПИК Таков.

Междувременно неофициално се заговори, че Ваня Григорова ще оглави здравната комисия в общинския съвет.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ!

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 9 май - Телците да се вслушат в гласа на интуицията си, успехът може да изневери на Водолеите САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 9 май - Телците да се вслушат в гласа на интуицията си, успехът може да изневери на Водолеите
ПИК TV x
ПИК TV: Доц. Борислав Цеков: ППДБ са провалени хора, които за 4 години превърнаха България в източноевропейски Бантустан. От сутрин до вечер някакви политикани, ровейки в Гугъл, се замерват с приказки (ОБНОВЕНА) ПИК TV: Доц. Борислав Цеков: ППДБ са провалени хора, които за 4 години превърнаха България в източноевропейски Бантустан. От сутрин до вечер някакви политикани, ровейки в Гугъл, се замерват с приказки (ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 70
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК