BG EN

САМО В ПИК И "РЕТРО": Алекс Сърчаджиева на шопинг в бутик за булки (ПАПАРАШКИ СНИМКИ)

Акценти

САМО В ПИК И "РЕТРО": Алекс Сърчаджиева на шопинг в бутик за булки (ПАПАРАШКИ СНИМКИ)

37973
на 28.12.2021
САМО В ПИК И РЕТРО: Алекс Сърчаджиева на шопинг в бутик за булки (ПАПАРАШКИ СНИМКИ)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Актрисата Александра Сърчаджиева бе засечена от фотографите на „Ретро“ да разглежда новите колекции в магазин за булчински и официални тоалети в голям столичен мол. Алекс обаче не бе в бутика с мисия да търси бяла рокля за сватба, а тежък вечерен тоалет. Покрай коледните и новогодишните празници всяка година тя е сред най-желаните водещи на официални събития и фирмени коктейли и винаги избира ефектни тоалети за появите си пред публика.

препоръчано

Този път Сърчаджиева се колебаеше между два бляскави модела. Тя първо пробва черна рокля със златисти детайли, напълно в унисон с идващата година на Черния тигър и цветовете, които ще бъдат актуални през нея, а после окото ѝ грабна тоалет с дълъг шлейф. Дълго време актрисата се колебаеше коя от двете рокли да вземе, а консултантките в магазина я обгрижваха като същинска холивудска звезда, готвеща се за церемония по връчване на „Оскари“. По време на пробите Александра почти непрестанно носеше маска и очевидно тя е сред знаменитостите, сложили си ваксина, щом пазарува свободно в мола.

В последно време Сърчаджиева обикаля страната и чужбина със своя моноспектакъл „На живо“, посветен на трудния ѝ житейски път. В него тя прави изповед за най-драматичните моменти в живота си – загубата на майка си Пепа Николова и любимия си Иван Ласкин. Представлението се радва на рекорден интерес и билетите за него се разпродават буквално за минути, включително и за големите европейски столици, където Алекс бе поканена от българските общности, за да представи биографичната пиеса.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 116
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК