BG EN

САМО В ПИК! Киро ухилен до уши тръгна да се ръкостиска с Костов - Командира не го отрази (ВИДЕО)

ГОРЕЩО
Акценти

САМО В ПИК! Киро ухилен до уши тръгна да се ръкостиска с Костов - Командира не го отрази (ВИДЕО)

576514
на 17.06.2025
САМО В ПИК! Киро ухилен до уши тръгна да се ръкостиска с Костов - Командира не го отрази (ВИДЕО)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Т.нар "демократична общност" се събра на кръгла маса днес, за да бистри кой ще е кандидатът им за президентските избори догодина. Символичен домакин на събитието беше ДСБ. Припомняме, че лидерът на партията ген. Атанас Атанасов отдавна зове за единна кандидатура, която да бъде излъчена след предварителни избори.

препоръчано

На кръглата маса присъстваха представители на ПП, на "Да, България", на ДСБ, както и Иван Костов, Екатерина Михайлова, Светослав Малинов и други.

Преди началото на дискусията лидерът на "Промяната" Кирил Петков пристигна ухилен до уши и започна да се ръкува с всеки един от присъстващите. Когато обаче стигна до Иван Костов, Командира въобще не го отрази и продължи да си чете записки от листа пред себе си.

Наложи се Петков да потупа по гърба Костов, който се обърна и последва хладно ръкостискане между двамата. Направи впечатление, че те не си размениха и дума, докато с останалите присъстващи лидерът на "Промяната" беше далеч по-словоохотлив.

Припомняме, че отдавна се говори за неприязън между Иван Костов и Кирил Петков. Именно това е причината мнозина анализатори да смятат, че ПП и ДБ няма да достигнат до обща кандидатура за президентските избори.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за последната сряда на юни: Овенът да не пътува, Близнаците са уморени, Лъвът да се извини, ако е засегнал някого САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за последната сряда на юни: Овенът да не пътува, Близнаците са уморени, Лъвът да се извини, ако е засегнал някого
ПИК TV x
Виктор Димчев пред ПИК TV: Кирил Петков се крие зад оставка, а ПП ще прелее електорат към проекта на Радев (ВИДЕО) Виктор Димчев пред ПИК TV: Кирил Петков се крие зад оставка, а ПП ще прелее електорат към проекта на Радев (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента