BG EN

Само в ПИК! Краси Стефанов поздрави Николай Бареков-младши за рождения му ден

ЧАС ПИК

Само в ПИК! Краси Стефанов поздрави Николай Бареков-младши за рождения му ден

42053
на 11.04.2014
Само в ПИК! Краси Стефанов поздрави Николай Бареков-младши за рождения му ден
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Бившият шеф на НАП Красимир Стефанов е бил един от гостите на 8-мия рожден ден на сина на Николай Бареков, който носи неговото име, научи ПИК.

препоръчано

Стефанов напусна парламентарната група на ГЕРБ преди повече от месец и от тогава е експерт към "България без цензура". Оказа се, че Бареков е кръстник на една от дъщерите му - Теодора (на снимката).

Очаква се Стефанов да се върне на работа в парламента след изборите за евродепутати. През последните седмици той не присъстваше на заседанията на Народното събрание заради високо кръвно налягане.

 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК! Ето какво се е случило след клипа на Божанков от бюфета на НС - хората на Костадинов си тръгнали гладни (ВИДЕО) САМО В ПИК! Ето какво се е случило след клипа на Божанков от бюфета на НС - хората на Костадинов си тръгнали гладни (ВИДЕО)
ново
Днес: 79
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК