BG EN

САМО В ПИК! Криза за зрелище: Митко Пайнера спасява с чужди чалгари концерта си в Пловдив

ГАЛЕРИЯ ШОУ

САМО В ПИК! Криза за зрелище: Митко Пайнера спасява с чужди чалгари концерта си в Пловдив

46054
на 10.11.2019
САМО В ПИК! Криза за зрелище: Митко Пайнера спасява с чужди чалгари концерта си в Пловдив
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

До изпълнители на чужди компании е опрял собственикът на "Пайнер", за да спаси от провал насрочения за 3 декември в пловдивската зала "Колодрума" концерт. Както ПИК вече съобщи шестима от най-оборотните изпълнители на Митко Пайнера отказаха участие в чалга меропиятието. Това са Галена, Преслава, Фики Стораро, Емилия, Галин и Глория. 

препоръчано

Отсъствието на Галена и Стораро донякъде е опрадвано - в края на месеца те летят за турне в САЩ и Канада.

Емилия обяви официално в социалните мрежи, че й предстои грандиозен проект, който в момента е приоритет за нея и изисква сериозна подготовка, цялото й време и внимание. Според информация на ПИК Емилия се подготвя за участие в международния конкурс "Евровизия", а като част от подготовката й предстоят визити в Гърция и Испания, заради което няма как да се качи на сцената в Пловдив.

За Глория участие в "Колодрума" изобщо не стояло на дневен ред, тъй като по принцип примата вече не поема клубни участия и избира прецизно изявите си, като такава пред предимно тийнейджърска публика в Пловдив би била под реномето й.

Така и не станаха ясни мотивитие за отказите на Преслава и Галин, но точно той е бил привикан на "килимчето". В крайна сметка Митко Пайнера го е убедил да промени решението си с обещанието да включи в концерта продуцираните от основаната от Галин музикална компания - Лидия и Десита, разкри светското предаване на ПИК TV. Покрай първата, по спешност покана за мероприятието е получила и Алисия. Примата на "Ара Мюзик" преди дни пусна дует с Лидия.

Фамилия Стораро все пак ще поздрави телевизия "Планета" за 18-ия й рожден ден. Емрах, който наскоро подписа с компанията, е бил предвиден в първоначалната листа с изпълнители, но сега е призован по спешност.

Любопитното е, че и баща му Тони, който е изпълнител на конкурентната "Диапазон рекърдс", също ще пее на концерта на "Пайнер". По-малко от месец преди концерта са проданени по-малко от половината билети.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК