BG EN

САМО В ПИК: Мария Игнатова е нов човек - тв водещата сви любовно гнездо с Нойзи в Бояна

ГАЛЕРИЯ ШОУ

САМО В ПИК: Мария Игнатова е нов човек - тв водещата сви любовно гнездо с Нойзи в Бояна

119712
на 01.11.2020
САМО В ПИК: Мария Игнатова е нов човек - тв водещата сви любовно гнездо с Нойзи в Бояна
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Любовният романс на Мария Игнатова с Ивайло Найзи Цветков напредва стремглаво и както върви нищо чудно много скоро двойката да се озове пред олтара. Новата водеща на "Папараци" и бившият главен редактор на култовото списание "Егоист" вече живеят под един покрив, а тя е толкова влюбена, колкото хората от най-близкото й обкръжение не са я виждали никога, разузна ПИК.

препоръчано

През лятото Мария официално представи новия си партньор, като светската им премиера като двойка се случи на партито за рождения ден на Кремена Халваджиян. Следващото разкритие на Мария за връзката й с Нойзи пък бе в деня, в кото тя дебютира като водеща в Би Ти Ви. Още на първия си ефир Игнатова изплю камъчето и направи много лично признание: "Ивайло е голямата ми любов".

В лицето на Нойзи, блондинката очевидно наистина е открила човек, с който да си паснат и като характери, и като любовници. Мария е от дамите, които много рядко подвигат завесата на личния си живот. Но дори и в редките случаите, в които в ежедневната си комуникация с хората от обкръжението й ставало дума за новата й връзка, по поведението си Игнатова се издавала, че е влюбена до уши в партньора си.

Откакто е с Нойзи, Мария е променила много от своите навици, но на близките й хора най-силно впечатление прави това, че се е превърнала в домошарка и предпочита да прекарва вечерите си в уютното семейно гнезденце, което с любимият й са свили в квартала на богатите - Бояна. Паметливи припомнят, че по време на бурната й любов с Димитър Рачков, разногласията им относно начина им на живот, често предизвиквали конфликти. Мария обичала купоните и нощния живот, докато Рачков предпочитал домашния уют и спокойствието. 

С днешната дата обаче приоритетите на Игнатова изглежда, че са напълно преподредени. В края на работния си ден русата амбиция бързала да се прибере у дома си и буквално летяла от щастие с новия си партньор.

Хармонията в личен план се отразавяла и на работното й място. Мария подхождала с голям професионализъм към новото си поприще като водеща на "Папараци", всеки ден, за разлика от някои свои предшественички, ходела в офиса на "Междинна станция" и участвала активно в създаването на предаването си. Усилията на водещата и екипа я вече дават резултат, а статистиката сочела, че неделното й предаване прави по-високи рейтинги от излъчващото се всяка вечер шоу на Цитиридис.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 47
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК