BG EN

Само в ПИК! Митко Културиста в самостоятелна килия! Мъжът на Мис Дупе е в депресия и не може да мигне!

ЧАС ПИК

Само в ПИК! Митко Културиста в самостоятелна килия! Мъжът на Мис Дупе е в депресия и не може да мигне!

42454
на 06.04.2014
Само в ПИК! Митко Културиста в самостоятелна килия! Мъжът на Мис Дупе е в депресия и не може да мигне!
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Един от най-силните мъже в България Димитър Димитров-Митко Културиста е настанен в самостоятелна килия на Софийския централен затвор, научи ПИК.

препоръчано

Грамадният мъж е изпаднал в тежка депресия и не може да мигне, разкриха пред медията ни лишени от свобода. Безсънните нощи на съпруга на Мис Дупе Биляна Йотовска следват една след друга.

Бившият гард на Жоро Илиев е тикнат зад решетките заради убийство, извършено в началото на 90-те. Заедно с него тогава са подведени под отговорност боксьорът Александър Пацов и Бисер Никифоров Петров-Рака. 

Именно зад решетките Димитров се запалил по културизма. Там той се запознал с Марио Колев. Двамата решили, че престоят зад решетките трябва да бъде съкратен и направили план за бягство, ключова част от който било посещение в църква. Директно от храма те се изнизали от затвора. Само след няколко дни обаче били предадени от техен близък. Митко Културиста и Колев били задържани в апартамента в София, в който се криели. Около 6 години по-късно Колев успял да избяга за години и да се скрие в Унгария. 

Сега делото срещу Културиста е изтупано от прахта и явно е попаднало в ревизираните от Върховна касационна прокуратура папки, тъй като Митко Димитров е в зандана все още без присъда. 

Дделото е възобновено, тъй като са се установили множество пропуски и съществени процесуални нарушения,  

 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО) Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО)
ново
Днес: 88
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК