BG EN

Само едно училище в Благоевградско спряло учебния процес заради обилния сняг

Образование

Само едно училище в Благоевградско спряло учебния процес заради обилния сняг

2301
на 29.01.2016
Само едно училище в Благоевградско спряло учебния процес заради обилния сняг
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Всички общини имат ангажимента да ме информират за сключените договори с пътно поддържащите фирми, каза областният управител на Благоевград Бисер Михайлов. По думите му, освен докладите с информация за сключените договори, предмет е и времето, което ще им е необходимо за справяне с усложнената обстановка.

препоръчано

„От страна на държавните служби всяка една от тях ми докладва спрямо техните задължения и правомощия подготовката за зимните условия, като например от РИО – Благоевград ми съобщават каква е подготовката на училищата за отопление през зимния сезон, защото както знаете това е една от основните причини за евентуалното прекратяване на учебните занятия“, каза още Михайлов. Той допълни, че след последните валежи от сняг в областта само едно училище и то в село Долно Осеново е било с преустановен учебен процес заради спиране на тока. 

свързани новини
Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция
ПИК TV x
Георги Харизанов пред ПИК TV: Протестите изненадаха управляващи, опозиция и президент. Бързи избори на хоризонта и позитивни резултати от ТОЛ системата (ВИДЕО) Георги Харизанов пред ПИК TV: Протестите изненадаха управляващи, опозиция и президент. Бързи избори на хоризонта и позитивни резултати от ТОЛ системата (ВИДЕО)
ново
Днес: 79
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК