ГОРЕЩО
ПАРАДОКСЪТ НА БОГАТСТВОТО: 909 българи кътат над 2,2 милиарда евро в банките - какво се случва със спестяванията на останалите
ИЗВЪНРЕДНО: Дрон нахлу в българското въздушно пространство, взривен е на 100 м от границата ни с Румъния (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Георги Марков с ФУНДАМЕНТАЛНА прогноза от Будапеща: Сорос създаде мигрантската криза! След месец в Европа започва кардинална промяна на либералния елит
КРАЙ НА ЛЕВА! Двойното обозначаване на цените на стоките спира днес
НОИ въвежда промени, свързани с личните платежни сметки – кого засяга и какво трябва да знаем
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Директорът на сръбската Агенция за сигурност и информация /БИА/ Александър Джорджевич заяави днес, че във въоръжения конфликт в Украйна в момента участват само няколко сърби и те могат да се преброят на пръстите на едната ръка, предаде Танюг.
препоръчано
Джорджевич заяви на семинар на Парламентарната асамблея на НАТО, че от самото начало броят на сърбите, които се бият в Украйна, не е бил голям, но не пожела са уточни колко са били.
В отговор на въпрос той обясни, че мнозина сърби са се върнали от Украйна и това е съвпаднало по време с приемането на закона, с който участието на сръбски граждани на чужди фронтове се третира като престъпление.
свързани новини
Снегът остави 415 населени места в Украйна без ток
2782
на 13.12.2012


