ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО! Мирът е близо, ето при какви условия САЩ ще дадат гаранции за сигурност на Украйна
ЛАКЪРДИИ: Гюровците не могат да озаптят цените, вместо това продължават със срещите
Осветлиха схемата на фейсбук министъра Христанов за стадото на бай Рибан (ВИДЕО)
МОДА ЛИ Е, ЧУДО ЛИ Е! 22-годишна кандидат-депутатка на ППДБ хвъли в шок Мрежата - цъфна на откриването на кампанията с криви нокти като на граблива птица (СНИМКИ)
Георги Харизанов с ТОП ИДЕЯ пред ПИК TV какво може да накара хората да отидат до урните: На аудиторията й липсва дебат между... (ВИДЕО)
БЪЛГАРИЯ ДНЕС
Самодейците от Божевци с лауреатски диплом от събор на народното творчество
4847
на 11.07.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Самодейците от НЧ „Просвета 1946” от сливенското село Божевци са удостоени с лауреатски диплом от Х ІІІ Национален Петропавловски събор на народното творчество.
препоръчано
Читалището участва на фестивала с две фолклорни певчески групи – жени и деца, съобщи Ангелина Иванова, секретар на читалището в Божевци.
Съборът се проведе до манастира „Св. Св. Ап. Петър и Павел” гр. Лясковец на 28 юни. Изпълненията на участниците са оценявани от жури с председател проф. Елена Кутева.
Самодейците от Божевци се представиха с две песни и хора от Сливенския регион.


