BG EN

Самозапалил се в психиатрия издъхна в "Пирогов"

Животът днес

Самозапалил се в психиатрия издъхна в "Пирогов"

18760
на 16.02.2018
Самозапалил се в психиатрия издъхна в Пирогов
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

35-годишен мъж, който се самозапали в психиатрична клиника, почина в столичната болница „Пирогов“. Това съобщиха от Областна дирекция на МВР – Велико Търново.

препоръчано

Пациентът извърши действието си в началото на февруари, когато беше настанен в лечебното заведение в село Церова кория. След инцидента той беше настанен във великотърновската болница. Оттам беше откаран за лечение в София. По случая бе започнато досъдебно производство.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Георги Харизанов с РАЗКРИТИЯ за плановете на новоизлюпения партиец Радев. Асен Василев го играе двоен агент - поднася му на тепсия хора от ПП (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Георги Харизанов с РАЗКРИТИЯ за плановете на новоизлюпения партиец Радев. Асен Василев го играе двоен агент - поднася му на тепсия хора от ПП (ВИДЕО)
ново
Днес: 26
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК