ГОРЕЩО
НИЩО НОВО! Слънцето пробива сутрешните мъгли, за да дойдат облаците със следобеден дъжд и гръмотевици (КАРТИ)
ИНТРИГА В ДСБ: Радан Кънев си знае своето - отказа подадената ръка от ген. Атанасов
СПЕШНО ПРИ Д-Р ГЪЛЪБОВА: В "Да, България" тотално изплискаха легена - толкова АБСУРДНО ВИДЕО скоро не сте гледали
ШИЗОФРЕНИЯ В ЕФИР: Вижте лъжите на Благомир Коцев по казуса "Баба Алино"
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! "Калашниците" използвали междуградски автобуси, за да разкарват проститутки? (СНИМКА)
Самолети F-16 ще участват в провеждащото се у нас военно учение „Тракийска пепелянка“
6547
на 18.09.2020
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Американски самолети F-16 ще се включат днес в провеждащото се в България военно учение „Тракийска пепелянка“. Това е стъпка към сътрудничество със САЩ, обяви вчера в Комисията по отбрана в четвъртък министърът на отбраната Красимир Каракачанов.
препоръчано
Американските самолети ще останат в България до края на октомври и ще участват в охраната на въздушното пространство, предаде БНР.
Началникът на отбраната адмирал Емил Ефтимов обясни, че така ще се освободи ресурс българските пилоти да имат достатъчно време за тренировки на МиГ-овете.
Подобен съвместен еър полисинг имаше през 2016 г. с американски изтребители. А през 2017 г. - с италиански самолети Eurofighter.


