ГОРЕЩО
Зафиров: За момента няма причина "БСП-ОЛ" да преосмисли участието си в управлението
Публикуваха новия проектобюджет за 2026 г. - eто основните му параметри
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ОСТАВА ОБЛАЧНО! Вали в планините, в Централна и Западна България. Над Странджа гърми (КАРТИ)
МВР да осигури свита за водача на бунта Мирчев, а за гостите на ококорения протест - Черепа и Бобокови, ВИП-зона с масички, напитки, топли завивки и газово отопление
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Два самолета със сътрудници на ООН, които преди това бяха евакуирани от Афганистан, кацнаха в неделя в Кабул, съобщи "Ал Джазира".
препоръчано
"Два самолета, принадлежащи на ООН, кацнаха днес на летището в Кабул. С тях пристигнаха служителите на световната организация, напуснали Афганистан миналия месец", цитира телевизионният канал представител на администрацията на столичната аерогара, уточнява "Фокус".
Междувременно представители на талибаните призовават държавите и различните организации, които са затворили офисите си в Афганистан, да възобновят работата си възможно най-скоро, като същевременно обещават да гарантират пълна сигурност на техните служители.
свързани новини
Талибаните: ООН е обещала да продължи помощта си за Афганистан
6583
на 06.09.2021
Силно земетресение край бреговете на Камчатка (КАРТА)
6854
на 05.12.2025
Силен трус разлюля Северозападен Китай
9774
на 04.12.2025
Макрон и Си Цзинпин се срещнаха в Пекин
9877
на 04.12.2025
Жертвите от наводненията в Индонезия надхвърлиха 800 души
7590
на 03.12.2025


