BG EN

Самоуби се съпругът на жената от Нивянин, която бе намерена мъртва след дълго издирване

Животът днес

Самоуби се съпругът на жената от Нивянин, която бе намерена мъртва след дълго издирване

35572
на 25.02.2020
Самоуби се съпругът на жената от Нивянин, която бе намерена мъртва след дълго издирване
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Самоуби се съпругът на жената от Нивянин, която беше намерена мъртва след 36 дни издирване, съобщи Нова телевизия.

препоръчано

Радостина Кирилова изчезна на 8 януари и близките й я издирваха чрез МВР и Интерпол. Повече от месец след изчезването си тя беше намерена обесена на дърво в запустял двор в центъра на селото и на 100 метра от детската градина, в която е работела.

Според информацията, тази нощ, малко преди 23:00 часа, край на живота си по същия начин в дома си е сложил съпруга й. Дни наред той обяснявал, че не може да преживее смъртта на жена си и ще я последва, разказаха близки на семейството.

Без родители сега остават двете им деца - момченце и момиченце на 4 и на 6 години.

 

Сподели:
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПЪРВО В ПИК TV! ДПС-Ново начало предлага най-бедните пенсионери да получат по 55 евро за Великден, останалите - по 15 евро (ВИДЕО) ПЪРВО В ПИК TV! ДПС-Ново начало предлага най-бедните пенсионери да получат по 55 евро за Великден, останалите - по 15 евро (ВИДЕО)
ново
Днес: 28
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК