BG EN

Самоубиецът от Горна Оряховица увил в жици ръцете и краката си, умрял за секунди (обновена)

ЧАС ПИК

Самоубиецът от Горна Оряховица увил в жици ръцете и краката си, умрял за секунди (обновена)

11593
на 13.01.2014
Самоубиецът от Горна Оряховица увил в жици ръцете и краката си, умрял за секунди (обновена)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Криминалистите намерили 17-годишно момче от Горна Оряховица цялото в жици. Както ПИК пръв писа, то се самоуби заради нещастие в личен план. Беше намерено бездиханно в дома си в района на парк „Детски кът".

препоръчано

На трупа на тийнейджъра се натъкнали близките му по обед в двора на къщата. Станислав, който бил 10-класник в електротехникума в железничарския град, извел кабели с електричество от контакт в гаража, после увил оголените жици около ръцете и краката си и така сложил край на живота си, разказаха разследващите.

При първоначалния оглед по тялото не са установени следи от насилие. Родителите не са открили предсмъртно писмо, което допълнително засилва мистерията около бруталното самоубийство.

Предстои аутопсия на тялото от областната болница във Велико Търново. Но криминалистите са категорични, че става дума за самоубийство.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Какво се случва в Брюксел и Париж? (ЕКСКЛУЗИВНО ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Какво се случва в Брюксел и Париж? (ЕКСКЛУЗИВНО ВИДЕО)
ново
Днес: 46
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК