Сампдория не остави шансове на Бреша, чака Интер

2901
на 05.12.2014

Отборът на Сампдория прехвърли доброто си представяне в Серия "А" и в турнира за Купата на Италия. Момчетата на Синиша Михайлович победиха с 2:0 Бреша и се класираха за 1/8-финалите, където техен съперник ще е Интер. Резултата на "Луиджи Ферарис" откри Маноло Габиадини в 33-ата минута. Голмайсторът на домкаините, който е пред трансфер в Наполи, се разписа от дузпа. Второто попадение бе дело на Гонсало Берхесио в 58-ата минута след груба грешка в защитата на гостите. Футболистите на Бреша бяха твърде пасивни и не отправиха нито един удар в очертанията на вратата на Сампдория.

Източник: sportal.bg

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена - ето какво я очаква всяка зодия в празничния ден САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена - ето какво я очаква всяка зодия в празничния ден
Георги Харизанов ексклузивно пред ПИК TV: 6 или 7 партии влизат в парламента. ГЕРБ бият с много (ВИДЕО) Георги Харизанов ексклузивно пред ПИК TV: 6 или 7 партии влизат в парламента. ГЕРБ бият с много (ВИДЕО)