Сасуоло и Болоня не се победиха в мач от първенството на Италия. Валентин Антов остана на пейката на гостите

5491
на 21.02.2021

Футболният национал  Валентин Антов остана резерва за Болоня при гостуването на Сасуоло – 1:1 в мач от 23-ия кръг на италианското първенство по футбол. Националният селекционер Ясен Петров бе на трибуните на стадион "Мапеи", за наблюдава очаквания дебют на защитника, но той така и не се появи на терена, съобщки БНР.

В дербито на региона Емилия-Романя гостите поведоха в 17-ата минута с гол на Роберто Сориано. В 30-ата обаче Болоня остана с човек по-малко заради червен картон на Аарън Хики. Домакините натиснаха съперника и стигнаха до изравняването през втората част с попадение на Франческо Капуто в 52-ата минута.

Класирането се оглавява от Интер с 50 точки, следва Милан с 49, а Рома и Лацио имат по 43 т.

Днес, в дербито на кръга Милан приема Интер.

САМО В ПИК! Алена с ексклузивен хороскоп за неделя - Близнаците да внимават с думите, Девите да отложат деловите срещи САМО В ПИК! Алена с ексклузивен хороскоп за неделя - Близнаците да внимават с думите, Девите да отложат деловите срещи
ГОРЕЩО В ПИК TV! ГЕРБ с унищожителна критика на кмета на София: Васко бре, чети и не лъжи (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV! ГЕРБ с унищожителна критика на кмета на София: Васко бре, чети и не лъжи (ВИДЕО)