Сателитът на "Ботев" (Пловдив) спечели "Албена Къп"

18954
на 12.02.2014
Сателитът на Ботев (Пловдив) спечели Албена Къп

ПИК с нов канал в Телеграм

Раковски спечели "Албена" Къп, след като надделя над Калиакра с 2:1 във финала на турнира.
Сателитът на "Ботев" (Пд) осъществи пълен обрат срещу каварненци, които успяха да поведат в началото на мача.
Резултатът бе открит още в 16-ата минута, когато Иван Райчев бе точен от дузпа.
Последваха силни минути за Раковски, а натискът им даде резултат в 37-ата минута, когато Цветан Павлов засече с глава отлично центриране на Николай Павлов.
Пет минути преди края Калиакра остана с човек по-малко, след като Александър Василев бе изгонен с директен червен картон за груб фаул.
В 58-ата минута падна и победният гол дело на Лазар Марин, който с хубав изстрел по диагонала препарира стража на каварненци.
По-късно днес Арарат Ереван и Спартак Вн ще спорят за 3-то място.

САМО В ПИК! Ексклузивният хороскоп на Алена за последния работен ден за седмицата: Бизнес успехи за Телеца, Близнаците да не пътуват, а Везните да не мърморят на партньорите си САМО В ПИК! Ексклузивният хороскоп на Алена за последния работен ден за седмицата: Бизнес успехи за Телеца, Близнаците да не пътуват, а Везните да не мърморят на партньорите си
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Доган пак дойде в централата на ДПС - едри мъжаги го пазят с телата си (СКАНДАЛНО ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Доган пак дойде в централата на ДПС - едри мъжаги го пазят с телата си (СКАНДАЛНО ВИДЕО)