ГОРЕЩО
Vivacom превръща всяка вечер у дома в страхотно изживяване с атрактивни оферти за телевизор или PS5
ИНТРИГА! Изплува ново име за поста служебен вътрешен министър
Калоян Методиев: Пиша Слаб 2 на безобразните служебни кабинети на Радев. Той няма време да направи собствена партия, трябва да вземе 2-3 "под наем"
НЯМА ТАКОВА НАХАЛСТВО! Разкриха очевадна злоупотреба и пропаганда на Румен Радев
Георги МАРКОВ с ЖЕЛЕЗНИ АРГУМЕНТИ пред ПИК защо Димитър Главчев единствен става за служебен премиер
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Саудитска Арабия, най-големият износител на нефт в света, през октомври ще снижи цените на доставките на петрол за САЩ и страните от северозападната част на Европа, съобщава Bloomberg.
препоръчано
Държавната нефтена компания на Саудитска Арабия Saudi Arabian Oil Co (Aramco) също така е свалила за азиатския пазар през октомври цените на нефта марка Arab Light с 0,1 долара за барел. Отстъпката на нефта марка Medium за азиатските клиенти ще е от 0,5 долара за барел до 1,3 долара за барел.
Според данни от проучване на Bloomberg, Саудитска Арабия е ограничила добива на нефт през август до 10,5 милиона барела на ден. Това е първия спад в добива за 2015 година.
СВЕТЪТ ИЗТРЪПНА: Ким Чен-ун готви нов ядрен ход
3826
преди 14 минути
Доларът се срина до нива отпреди 4 години
9266
преди 2 часа
Захарова: Зеленски иска да провали всякакви преговори
10758
преди 3 часа


