ГОРЕЩО
ГАРА РАЗПРЕДЕЛИТЕЛНА ЗА МИГРАНТИ! Нелегалните пришълци станали все по-богати и изобретателни - превозвали се в катафалки и линейки
Шефът на инцийците от касапницата в София ПРОГОВОРИ: Дошли са от 5 хиляди километра, за да изкарват прехраната си - те са мое семейство
Дара с ИСКРЕНИ ПРИЗНАНИЯ: Работих с терапевт преди Евровизия - искам да имам деца и да съм здрава
Пийт Хегсет предупреди, че Европа е изправена пред "нашествие“ на опасни идеологии - замеси и България
ПОСЛЕДНИ ПОДРОБНОСТИ за състоянието на българския полицай, прострелян в САЩ
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Самолети на коалицията, оглавявана от Саудитска Арабия, бомбардираха няколко пъти квартал в югозападната провинция Тайс в Йемен и така нарушиха 48-часовото примирие, което започна днес (19 ноември), предава иранската информационна агенция FARS, цитиран от "Фокус".
Въздушни нападения са извършени също в йеменските провинции Ходейда, Саада и Сана.
Войници от армията на Йемен освен това са осуетили опит на саудитски наемници да навлязат в граничен регион на страната, като са убили десетима от тях.
препоръчано
свързани новини
В Йемен е обявено 48-часово примирие, започващо от 12 ч. в събота
6022
на 19.11.2016
Кувейт осъди иранските удари като "опасна ескалация"
5394
преди 1 часа
''Хизбула'' удари база на ООН в Ливан, загинал е сръбски военнослужещ
5985
на 04.06.2026
Израел уби 8 души при въздушни удари по Газа
6171
на 04.06.2026


