ГОРЕЩО
Доналд Тръмп на 80! Ето как ще посрещне празника си
ИЗВЪНРЕДНО! Полицията залови изтощени до смърт 33 нелегални мигранти - лутали се в гората дни наред, яли трева и пили вода от блатата
СЛЪНЧЕВО! Ведрият ден няма да се размине без облаци и валежи, особено над планините (КАРТИ)
ОБРЕЧЕНИ НА ПРОВАЛ: Цветанка Андреева разби надеждите на ПП-ДБ за президентските избори
КРАЙ НА ЛЕТНИТЕ ТАПИ ЗА МОРЕТО! Иван Шишков обяви: До две седмици ремонтите на пътищата свършват - нашите съседи проявиха интерес за магистралите ни
Близък изток
Саудитският външен министър: Вмешателството на Иран подкопава регионалната стабилност
4718
на 10.01.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Вмешателството на Иран във вътрешните работи на арабските държави подкопава регионалната стабилност. Такова мнение изрази външният министър на Саудитска Арабия Адел ал Джубейр по време на заседанието на Арабската лига, посветенo на кризата между Техеран и Рияд, предава TACC.
препоръчано
„Вмешателството на Иран представлява откровено нарушение на всички международни конвенции и норми“, счита външният министър на арабското кралство, който поясни, че „Саудитска Арабия ще се противопостави на тази интервенция с цялата сериозност и решителност, и призовава Лигата да излезе с ясна позиция по отношение на действията на Техеран“.
ОБРАТЕН ЗАВОЙ! Иран не вижда смисъл да продължава преговорите
14022
преди 2 часа
Кибератака прекъсна временно електронните банкови услуги в Иран
5747
преди 4 часа
Израел удари цели на "Хизбула" в Бейрут
5256
преди 5 часа
Протест срещу външния министър на Иран
12963
преди 9 часа


