Сашо Тонев с 90 минути при бойко равенство в Серия "А"

13247
на 06.01.2016
Сашо Тонев с 90 минути при бойко равенство в Серия А

Отборът на Фрозиноне, в който играе българинът Александър Тонев, записа равенство 2:2 срещу злия домакин Сасуоло. Българският национал бе на терена пълни 90 минути за своя състав, който се бори за оцеляване си. Тонев и колегите му бяха на 15 минути от победата, но резервата Диего Фалчинели изравни в 74-ата минута.

Преди това на два пъти футболистите на Фрозиноне излизаха напред в резултата чрез попадения на Федерико Дионизи (16) и новото попълнение Арлинд Айети(45). Албанският национал направи впечатляващ дебют за новака в Серия "А", след като в ролята си на централен защитник записа на сметката си асистенция, гол и автогол. Именно той реализира първото попадение за Сасуоло./sportal.bg

САМО В ПИК! Алена с ексклузивен хороскоп за неделя - Близнаците да внимават с думите, Девите да отложат деловите срещи САМО В ПИК! Алена с ексклузивен хороскоп за неделя - Близнаците да внимават с думите, Девите да отложат деловите срещи
ГОРЕЩО В ПИК TV! ГЕРБ с унищожителна критика на кмета на София: Васко бре, чети и не лъжи (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV! ГЕРБ с унищожителна критика на кмета на София: Васко бре, чети и не лъжи (ВИДЕО)