ГОРЕЩО
ТРАГЕДИЯ! 10-годишно момиче се е удавило в басейна на хотел в Ахелой
САМО В ПИК! Георги Марков с ценен съвет към Радев - ето какво не трябва да допуска премиерът
Няма да повярвате кой от "Промяната" гласува срещу оставката на Делян Добрев
Министерството на финансите публикува Бюджет 2026 (ДОКУМЕНТ)
ДПС е в отлично политическо здраве и остава незаобиколим фактор в българската политика
СВЕТЪТ ДНЕС
САЩ и Южна Корея ще засилят сътрудничеството си за денуклеаризация на КНДР
9266
на 25.02.2020
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
САЩ и Южна Корея ще засилят сътрудничеството си за постигането на деноклеаризация на КНДР. Това обяви шефът на Пентагона Марк Еспър, цитиран от ТАСС.
препоръчано
„Потвърждаваме намерението ни да поддържаме надеждна отбрана и да засилваме координацията по пътя към общата ни цел – пълна денуклеаризация на КНДР”, каза Еспър по време на пресконференция с колегата си от Южна Корея Чон Гьон Ду.
През януари държавният секретар на САЩ Майк Помпео заяви, че разчита на това, че КНДР ще вземе правилното решение за преговорите за денуклеаризация.
свързани новини
Ким Чен Ун е потвърдил намеренията си за денуклеаризация на КНДР
20199
на 28.02.2019
От своя страна президентът на Южна Корея Мун Дже Ин каза, че в преговорите със Северна Корея има позитивни моменти.
Превод и редакция: ПИК


