BG EN

САЩ изригна: Приносът на Русия в борбата срещу „Ислямска държава“ е нулев

СВЕТЪТ ДНЕС

САЩ изригна: Приносът на Русия в борбата срещу „Ислямска държава“ е нулев

15737
на 09.01.2017
САЩ изригна: Приносът на Русия в борбата срещу „Ислямска държава“ е нулев
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Приносът на Русия в борбата срещу „Ислямска държава“ е нулев, а присъствието на руските военни в Сирия само разпалва гражданската война. Това заяви американският министър на отбраната Аштън Картър пред телевизионния канал NBC.

препоръчано

"Не, те не направиха нищо в борбата срещу „Ислямска държава“. Фактически нула. Те дойдоха, заявявайки, че ще се борят с „Ислямска държава“ и ще подпомогнат намирането на изход от конфликта. Не направиха нито едното, нито другото", коментира Картър.

Според него поведението на руснаците затруднява прекратяването на гражданската война.

Москва демонстрира противоречиви реакции в отговор на обвиненията. По-рано Кремъл отправи призиви Западът да посочи къде са разположени силите на „Ислямска държава“.

През последните месеци в официалните информации на Кремъл за руските операции в Сирия се говори за много "ликвидирани терористи".

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 8
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК