ГОРЕЩО
ПЪРВО В ПИК! Пеевски пред актива в Кърджали: Утре по мирен начин ще изразим нашата воля за една мирна и спокойна България! (ВИДЕО)
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
Атанас Зафиров: Броят на младите роми със средно образование се е повишил
ГОРЕЩО В ПИК! Любимата адвокатка на ПП Ина Лулчева брани братя Бобокови в съда - прокуратурата призовава 216 свидетели по делото за боклука (СНИМКИ/ВИДЕО)
ИЗВЪНРЕДНО! Пеевски от Кърджали: Държавата трябва да е стабилна и да има добър бюджет - само така може да се работи за хората и те да са доволни (СНИМКИ)
ЧАС ПИК
САЩ объркаха химна на Русия по време на церемония по награждаването на световното по борба
5211
на 08.09.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Организаторите на провеждащия се в САЩ турнир по борба пуснаха старата версия на химна на Русия по време на награждаването на Роман Власов. Олимпийският шампион по борба Роман Власов спечели златото в световния шампионат в категория до 75 килограма.
препоръчано
Заради грешката си на всички записи, публикувани в YouTube се чува как се изпълнява старата версия на химна, написана от Михаил Глинки. Като чул това, руският борец е започнал с жестове да показва на организаторите, че е станала грешка и тогава химна е бил прекъснат.
След известна пауза е била пусната правилната мелодия. Организаторите от САЩ в последствие се извиниха официално на Русия за грешката.


