BG EN

САЩ одобряват оръжейна сделка за 4 милиарда долара с Румъния

Америка

САЩ одобряват оръжейна сделка за 4 милиарда долара с Румъния

5958
на 12.07.2017
САЩ одобряват оръжейна сделка за 4 милиарда долара с Румъния
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Държавният департамент на САЩ заяви, че е готов да одобри продажбата на ПВО системи „Пейтриът“ на Румъния, предава AFP
Сделката, която най-вероятно ще бъде сключена, ще бъде на стойност 3.9 милиарда долара.

препоръчано

„Държавният департамент решително одобри вероятната оръжейна сделка с Румъния, за ПВО системи Пейтриът, както и нужното за тях оборудване“, заявиха от американската институция в официално изявление, цитирано от Фокус.

Американският конгрес има 30 дена за да издигне възражения срещу сделката, което едва ли ще се случи, тъй като Румъния е член на НАТО.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 55
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК