BG EN

САЩ подкрепят идеята за преговори за Сирия в Астана

СВЕТЪТ ДНЕС

САЩ подкрепят идеята за преговори за Сирия в Астана

4907
на 28.12.2016
САЩ подкрепят идеята за преговори за Сирия в Астана
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

САЩ подкрепят идеята за междусирийски преговори в Астана точно толкова, колкото и всяко друго усилие за разрешаване на конфликта в Сирия, каза говорителят на Държавния департамент Марк Тонър, предаде РИА Новости.

препоръчано

По думите му, САЩ „не са против всяко усилия за по-тасно сътрудничество относно многобройните конфликти в Сирия, докато те дават резултати“. 

„Освен това ние отдавна казваме, че за намирането на решение за Сирия всички участници с процесите трябва да се разберат един с друг“, каза той. 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 декември - конфликтът с ръководството е неизбежен за Овните, допълнителна работа ще донесе добър приход за Стрелците САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 декември - конфликтът с ръководството е неизбежен за Овните, допълнителна работа ще донесе добър приход за Стрелците
ПИК TV x
ЕКШЪН В ПИК TV! Навряха Асен Василев в миша дупка: Абсолютен шарлатанин! След като съсипа финансите на България, сега иска да наруши закона (ВИДЕО) ЕКШЪН В ПИК TV! Навряха Асен Василев в миша дупка: Абсолютен шарлатанин! След като съсипа финансите на България, сега иска да наруши закона (ВИДЕО)
ново
Днес: 74
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК