BG EN

САЩ предадоха на Украйна болница на стойност 7,6 млн. долара

СВЕТЪТ ДНЕС

САЩ предадоха на Украйна болница на стойност 7,6 млн. долара

7139
на 18.08.2015
САЩ предадоха на Украйна болница на стойност 7,6 млн. долара
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

САЩ предадоха на Украйна военно-полева болница на стойност 7,6 млн. долара, съобщава РИА Новости, позовайки се на информация от пресслужбата на американското посолство в Украйна.

„Днес Съединените щати официално предадоха на правителството на Украйна военно-полева експедиционна болница на стойност 7,6 млн. долара с цел да подобри способностите на страната да лекува войници“, се казва в съобщението на дипломатическата мисия, пише агенция "Фокус".

В съоръжението ще работят 30 лекари и помощен персонал от медицински служители.

препоръчано
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
БЕЗПРЕЦЕДЕНТНА СИТУАЦИЯ! Радев наруши правилника на НС, но постави на място депутат от Възраждане (ВИДЕО) БЕЗПРЕЦЕДЕНТНА СИТУАЦИЯ! Радев наруши правилника на НС, но постави на място депутат от "Възраждане" (ВИДЕО)
ново
Днес: 86
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК