ГОРЕЩО
Радев трябва да бъде спрян
ДПС-Ново начало на митинг в защита на стабилността в държавата
Радомир Чолаков: Не произвеждаме достатъчно храна
РАДЕВ АКТИВИРА ДЕЖУРНОТО СИ ПРОКСИ: Имало ли е разследване за корупция срещу Демерджиев, унищожено при назначението му в служебния кабинет?
Даниел Митов: Два влекача са в готовност да изтеглят танкера, блокиран край Ахтопол - не е опасен
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Служителите на американските посолства в определени случаи ще проверяват профилите в социалните мрежи на хората, които кандидатстват за виза, заяви говорителят на Държавния департамент на САЩ Джон Кърби, цитиран от ТАСС.
препоръчано
„Ако служителят на консулството по време на интервюто счете за необходимо да се провери профилът на кандидата за виза в социалните мрежи, то той има право да направи тази проверка“, каза той. „Но това няма да се случва всеки път. Всеки кандидат ще бъде разглеждан индивидуално“, добави Кърби. По думите на ръководителя на пресслужбата, с тази проверка ще се занимава Държавния департамент съвместно с представители на Министерството на националната сигурност.
свързани новини
Земетресение разтърси Аляска
1477
преди 15 минути
Израел обяви нова граница с Ивицата Газа
3430
преди 31 минути
Протестът на гръцките фермери продължава, Кулата отново под блокада
3367
преди 57 минути


