ГОРЕЩО
Искра Михайлова разтърси Мрежата с емоционален пост след гнусната обида на Константин Проданов
ОСТРА КРИТИКА! ГЕРБ, ПП и ДБ трябваше да застанат зад правителството за американските самолети, както направи ДПС
Никола Цолов атакува „Хунгароринг“ като лидер във Формула 2
ОСТРИ РЕАКЦИИ: Не е нормално всички да борим комплексите си с ботокс като Константин Проданов и да се мислим за големи красавци
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Бившият министър Христина Христова: Трябва да се сложи край на разточителството с държавните разходи. Недопустимо е Проданов да говори така (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Държавният секретар на САЩ Джон Кери е предупредил, че ще прекъсне всички контакти с Москва за Сирия, ако Русия и сирийското правителство не сложат край на атаките в Алепо, предава 10News.
препоръчано
От Държавния департамент отбелязаха, че Кери е поставил ултиматума по време на телефонен разговор в руския министър на външните работи Сергей Лавров.
Говорителят на Кери е изразил дълбока загриженост във връзка с атаките на Русия и сирийското правителство срещу болници, системи за водоснабдяване и други обекти на гражданската инфраструктура в Алепо.
Нова Зеландия осъди американските мита като „изключително разочароващи“
613
преди 3 минути
Русия атакува Киев, убити са десетима и близо 100 са ранени при ударите
7831
преди 2 часа
Турските власти осуетиха нелегален превоз на пет кученца към България
7775
преди 2 часа


