ГОРЕЩО
ДПС-Ново начало на митинг в защита на стабилността в държавата
Радомир Чолаков: Не произвеждаме достатъчно храна
РАДЕВ АКТИВИРА ДЕЖУРНОТО СИ ПРОКСИ: Имало ли е разследване за корупция срещу Демерджиев, унищожено при назначението му в служебния кабинет?
Даниел Митов: Два влекача са в готовност да изтеглят танкера, блокиран край Ахтопол - не е опасен
ТРАГЕДИЯ! 16-годишно момиче скочи от висок етаж на блок в Пловдив
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Администрацията на президента на САЩ Барак Обама обяви нови действия, целящи увеличаването на търговията и туризма с Куба. Вече няма да има ограничения върху американските граждани да се връщат у дома си с кубински ром и пури, пише USA Today, цитирана от "Фокус".
препоръчано
Според новите правила туристите ще могат да купуват неограничени количества ром и пури от Куба и да влизат с тях обратно в САЩ, стига те да са за лично ползване. Все още няма да има възможност за вноса на тези изделия.
Според новите правила от министерството на финансите на САЩ компаниите в страната по-лесно ще могат да внасят произведени в Куба медикаменти , както и да изнасят земеделска продукция на острова.
свързани новини
САЩ одобри полети до Куба
6975
на 10.06.2016
29-годишна бразилска балерина е най-младият милиардер в света
5218
преди 1 часа
Тръмп връчи медали на носителите на наградите на "Кенеди център"
5380
преди 4 часа
Перу спипа над 3 тона кокаин, предназначен за Белгия
5900
преди 5 часа


