ГОРЕЩО
Радев отрече кабинетът да замразява минималната работна заплата до 2028 г.
Повдигнаха обвинение за убийство на изверга, бутнал мъж от Лъвов мост
Васко Тайсъна от "Калашниците" се моли пред съда за по-лека мярка - ето какво решиха магистратите
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Журналистът Валери Тодоров удари рамо на Радев за ветото върху санкциите срещу руския патриарх: Няма да има справедлив мир в Украйна (ВИДЕО)
СТРАШНА ТРАГЕДИЯ: Шампионка е открита мъртва в спортен комплекс в София
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Командването на въоръжените сили на САЩ в Япония обяви за предстоящо допълнително разполагане на два бойни кораба за противоракетна отбрана в американската военноморска база в град Йокосука, на входа на Токийския залив, предаде ТАСС.
препоръчано
През 2015 г. в базата ще пристигне ракетният разрушител „Бенфорд” – водоизместимост 8950 тона, оборудван със система за следене и прицелване Aegis. През 2017 г. към него ще се присъедини корабът „Милиус”. И двамата кораба са с екипаж от по 600 души и са базирани в базата на ВМС на САЩ в Сан Диего.
Кризата във Великобритания: Какво следва след оставката на премиера Киър Стармър
2904
преди 44 минути
Лавров с новина: Москва е готова да преговаря с Киев
9409
преди 1 часа


