BG EN

Сблъсъци преди дербито на Торино, потрошиха рейса на Ювентус

Световен футбол

Сблъсъци преди дербито на Торино, потрошиха рейса на Ювентус

12411
на 26.04.2015
Сблъсъци преди дербито на Торино, потрошиха рейса на Ювентус
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Най-чаканият мач в Торино винаги е дербито между Торо и Ювентус. Така е тази година, като понякога страстите са прекалени.

препоръчано

За първи път на “Олимпико” едва 1400 тифози ще подкрепят шампионите, но шефовете на “биковете” решиха да дават на противника толкова билети, колкото получават за “Ювентус Стейдиъм”.

Медиите на Апенините обявиха за сблъсъци между агитките преди мача, а буквално преди да пристигне на стадиона клубният автобус на Ювентус бе уцелен с бутилка, която счупи един от прозорците на модерното возило. Няма играч, пострал при инцидента.

Торино нямат победа от 20 години в градското дерби, а при успех днес ще засилят шансовете да се класират в Лига Европа, докато “бианконерите” при победа и загуба на Лацио официално стават шампиони за четвърта поредна година./sportal.bg

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Варненският общински съветник Стоян Петков с последни разкрития за Баба Алино: Коцев и администрацията му са тупали топката. Кметът дължи отговори на ТЕЗИ ВЪПРОСИ (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Варненският общински съветник Стоян Петков с последни разкрития за "Баба Алино": Коцев и администрацията му са тупали топката. Кметът дължи отговори на ТЕЗИ ВЪПРОСИ (ВИДЕО)
ново
Днес: 106
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК