BG EN

Сбогуване с модата: Аплодират Жан-Пол Готие на последнотo му ревю

ШАРЕН СВЯТ

Сбогуване с модата: Аплодират Жан-Пол Готие на последнотo му ревю

8645
на 23.01.2020
Сбогуване с модата: Аплодират Жан-Пол Готие на последнотo му ревю
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Плеяда от звезди се събра на последното ревю на Жан-Пол Готие. 67-годишният френски дизайнер беше посрещнат с аплодисменти в парижката зала Шатле.

препоръчано

По-рано той обяви, че спира с ревютата, но ще продължи да се занимава с мода по друг начин.

Сред акцентите в снощното бурно шоу бяха пародийна сцена с ковчег, съпроводена от изпълнение на Бой Джордж.

А да покажат уникалните нови тоалети на Готие, на сцената се качиха супермоделът Джиджи Хадид и "кралицата на бурлеската" Дита фон Тийз.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 28
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК