ГОРЕЩО
КАКВО СЕ СЛУЧВА В бТВ? Плъзна слух, че чистачка, гримьор и фризьор единствени се застъпили за Цънцарова
ШОК И УЖАС! Вижте какво направи Костадинов в родното село на Ивайло Мирчев (СНИМКИ)
Александър Йорданов ГНЕВЕН: Протестите върнаха държава назад - много от участниците са наследници на деветосептемврийците от 1944 година
Български депутат направи нещо немислимо: Плачеше ми се като на дете... (ВИДЕО)
СЪТРЕСЕНИЯТА ПРОДЪЛЖАВАТ! И братът на Ани Цолова си тръгва от бТВ - става електротехник
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Рускинята Светлана Кузнецова спечели титлата на турнира по тенис на твърди кортове в зала за купата на Кремъл в руската столица Москва с награден фонд 768 хиляди долара.
препоръчано
На финала Кузнецова разгроми шампионката от миналата година Анастасия Павлюченкова (Русия) с 6:2, 6:1 за 79 минути. 30-годишната Кузнецова направи четири пробива в двубоя и не даде нито една възможност на съперничката й да вземе подаването й.
Рускинята завоюва 15-и трофей в кариерата си и първи за сезона. Павлюченкова пък не успя да вземе деветата си титла от турнирите на WТА.
Спортал
Победителката от 2009 година Светлана Кузнецова се класира за четвърфиналите
2774
на 02.06.2014
Кузнецова спря Шарапова на полуфиналите в Мадрид
5005
на 08.05.2015


