ГОРЕЩО
Vivacom отключва всички ТВ канали и дава пълен достъп до EON през най-празничния период за годината
Вицепремиерът Атанас Зафиров даде старт на строителството на новия Факултет по ветеринарна медицина към Медицинския университет в Плевен (СНИМКИ)
Fibank представи традиционния си благотворителен календар в подкрепа на художествената гимнастика
Шефът на СДВР с горещи подробности за разбитата банда, финансирала метежите в центъра на София (ВИДЕО)
Ето къде ще се проведе забраненият от Гавалюгов протест за стабилна и сигурна България
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Световната здравна организация обяви края на епидемията от Ебола в Гвинея, съобщава BBC, цитирана от "Фокус".
Жителите на страната се готвят да отбележат събитието с празнични концерти и салюти. От епидемията Ебола в Гвинея са починали над 2 500 души. Още около 9 000 души са починали в съседните Сиера Леоне и Либерия.
Организацията „Лекари без граници“ призова гвинейските лекари да запазят бдителност, понеже Ебола за сега не трябва да се смята за напълно победена.
препоръчано
свързани новини
Последният пациент с ебола в Гвинея – бебе на 34 дни
6592
на 28.11.2015
Преврат: Военни в Бенин обявиха, че правителството на страната е разпуснато
10489
на 07.12.2025
11 души, сред които дете, загинаха при стрелба в работническо общежитие в ЮАР
12001
на 06.12.2025
"Амнести интернешънъл" обвини судански паравоенни сили във военни престъпления
14077
на 03.12.2025


