BG EN

СВЕТЪТ НА ФУТБОЛА ПОТЪНА В ТРАУР: Почина бивш национал на Кот д’Ивоар

Световен футбол

СВЕТЪТ НА ФУТБОЛА ПОТЪНА В ТРАУР: Почина бивш национал на Кот д’Ивоар

31019
на 01.09.2024
СВЕТЪТ НА ФУТБОЛА ПОТЪНА В ТРАУР: Почина бивш национал на Кот д’Ивоар
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Бившият национал на Кот д’Ивоар Сол Бамба почина на 39-годишна възраст. За последно той бе технически директор на Адана, а от турския клуб обявиха трагичната новина.

препоръчано

Бамба, който направи име по терените в Англия и Шотландия за отбори като Лестър, Кардиф, Лийдс, Мидълзбро, Хибърниън и Дънфърмлин, се е почувствал зле в петък след мача с Маниса, а ден по-късно е починал в Университетската болница на Маниса.

Преди 3 г. роденият във Франция Бамба се сблъска с раково заболяване, което обаче успя да пребори само за няколко месеца.

За националния отбор на Кот д’Ивоар Сол Бамба игра между 2008 и 2014 година, като записа 46 мача и един гол.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Колтуклиева взриви брифинга на ГЕРБ - вижте как хубаво подреди Борисов, Дончев, Рая и Теменужка (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Колтуклиева взриви брифинга на ГЕРБ - вижте как хубаво подреди Борисов, Дончев, Рая и Теменужка (ВИДЕО)
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК