BG EN

Свидетелите срещу бандата на Таки треперят от страх от Любо Младежа

ЧАС ПИК

Свидетелите срещу бандата на Таки треперят от страх от Любо Младежа

56986
на 17.08.2013
Свидетелите срещу бандата на Таки треперят от страх от Любо Младежа
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Свидетелите по делото срещу бандата на Таки - "Чуковете" са на път да се откажат от показанията си, които дадоха пред Софийски градски съд по делото. Процесът тръгва до дни на втора инстанция - Софийски апелативен съд.

препоръчано

Причината за страха на свидетелите е факта, че основният подсъдим по делото Любомир Костадинов - Младежа се разхожда на свобода, въпреки присъдата от 8 години затвор, която получи на първа инстанция.

Делото беше секретно докато течеше в Софийския градски съд, а Младежа идваше в залата с белезници и сериозна полицейска охрана.

Сега свидетелите начело с Росен Кръстев-Стъкларя са сериозно притеснени, че Любо Младежа може да ги открие и да се саморазправи с тях. Затова според запознати с делото, Стъкларя няма да посмее да разкаже повторно за побоя и мъченията, на които е бил подложен.

Ако свидетелите не потвърдят показанията, вероятността членовете на бандата "Чуковете" да бъдат оправдани става все по-голяма.

Преди повече от година Любомир Костадинов беше признат за виновен за участие в организираната престъпна група на Христофор Аманатидис-Таки, разпространявала хероин и кокаин на територията на столицата.

Присъди получиха още трима души от групата на Таки - Цветан Миленов (8 години), Асен Китанов (7 години) и Илия Илиев (6 години). 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО)
ново
Днес: 3
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК