ГОРЕЩО
ДПС-Ново начало с протест срещу Тик-Ток пърформансите на ППДБ
Радомир Чолаков: Не произвеждаме достатъчно храна
Радев трябва да бъде спрян
РАДЕВ АКТИВИРА ДЕЖУРНОТО СИ ПРОКСИ: Имало ли е разследване за корупция срещу Демерджиев, унищожено при назначението му в служебния кабинет?
Даниел Митов: Два влекача са в готовност да изтеглят танкера, блокиран край Ахтопол - не е опасен
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Пролетните дъждове пробудиха свлачищата в Белоградчик. Заради свличане на земна маса временно е затруднено движението по пътя между село Гранитово и Белоградчик, съобщават от Агенция „Пътна инфраструктура“.
препоръчано
Движението се извършва двупосочно в една лента и се регулира от "Пътна полиция". Причината за свлачището са обилните дъждове, които и в момента не спират. Пороите буквално парализираха не малка част от пътищата в Северозапада. Това е първото активизирало се свлачище в района на Белоградчик от дъждовете, но не е изключено водната стихия да порази още пътни артерии в областта.
свързани новини
Свлачище затапи пътя Кранево-Варна! Колите пъплят с 30 км/ч
14258
на 01.05.2016
Жители на Баня искат нов жп прелез заради опасен трафик през центъра на града
4230
преди 56 минути
Възстановиха трафика през прохода Троян-Кърнаре
5424
преди 3 часа
Огромно свлачище затвори прохода Троян-Кърнаре
10709
преди 8 часа
Над 160-годишен храм в Симитлийско оживя на Никулден
7234
преди 10 часа


