ГОРЕЩО
НЯМА ТАКОВА НАХАЛСТВО! Терзиев с ултиматум към БНТ след ГРАНДИОЗНИЯ му провал с Евровизия
ДВА СЦЕНАРИЯ за атаки на Иран към България - бивш шеф на ДАНС видя нарастващ риск за сигурността ни
Радев разговаря с Рюте за статията на "Файненшъл Таймс"
Колтуклиева го приключи: Георги Кандев за президент! Как щяхме да оцелеем в този груб свят без това чистичко, соанирано и епилирано мъжкарче
ГОРЕЩО ОТ ПРОКУРАТУРАТА: Разследват се нарушения при изграждането на Лот 4 на АМ „Хемус“ и Северната скоростна тангента
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Свлачище затвори общински път в Поповско. Заради свличането на земни маси не е възможно преминаването на автомобили, съобщават от общинската администрация, предаде БТА.
Със заповед кметът на общината Людмил Веселинов забранява преминаването на моторни превозни средства през участъка на свлачището. Става дума за отсечка от 4-5 км от четвъртокласната общинска мрежа - от поповското село Манастирца до границата на община Попово в посока на село Асеново, община Стражица.
Забраната ще важи до укрепване на свлачището и ремонтиране на пътния участък.
препоръчано
свързани новини
Отново наводнени къщи и земеделски земи в Поповско
5872
на 20.11.2014
Неочаквани находки откриха при разкопките в Русокастро (СНИМКИ)
13024
преди 3 часа
Отпадни води от мандра замърсиха водите на река Давидковска
8145
преди 6 часа


