ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! ДПС алармира ОССЕ за неправомерен полицейски натиск от служебната власт в полза на други участници
Борисов: ГЕРБ поема ангажимент да продължи санирането с нова програма за 1,3 млрд. евро
Левски за Боби Михайлов: Светъл път, няма да бъдеш забравен!
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Заплашена ли е България от дронове - говори топ експертът Стайко Топалов: Има секретна система, но концесионерите на летищата трябва да се ангажират с обезпечаване на териториите си (ВИДЕО)
Зам.-председателите на ДПС Искра Михайлова и Станислав Анастасов се срещнаха с временния посланик на САЩ у нас Х. Мартин Магдаул
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Подкопан е пътят към Банско в района на село Градево. От Агенция „Пътна инфраструктура“ излязоха с предупреждение за опасното свлачище.
препоръчано
Проблемният участък е между Симитли и Градево. Асфалтът е нарушен сериозно, а пропастта под пътя е над 30 м дълбока.
На място има обозначителни ленти, за да внимават шофьорите.
Отменят водния режим в Брезник
6084
преди 6 часа
Зоопаркът в Стара Загора преминава към лятно работно време
5345
преди 8 часа
Мъж заплаши с убийство медицински екип в болницата в Смолян
8064
преди 11 часа


