ГОРЕЩО
ЦИРК БУШ ПАСТИ ДА ЯДЕ! От името на всички НЕпротестиращи връчваме оставката на Козилата Ерато
ГОРЕЩО В ПИК: Коледната ваканция на депутатите увисна на косъм заради ППДБ
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Бащата на Сияна: Потресен съм, че съдът пусна срещу 5000 лв. убиеца на полицая Георги. Когато караш с 60 км над ограничението, това си е живо убийство (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Недялко Недялков за публичното заличаване на Колтуклиева от ПП: Това е полумъжко деяние, найотициновщина. В момента Сорос изсипва огромни пари у нас, в Сърбия и в Унгария (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Сериозно свличане е паднало върху релсите са спрели бързия влак от София за Бургас в района на село Долно Камарци, твърди bTV.
препоръчано
Влакът спрял в един от тунелите по подбалканската линия около 11,30 часа.
„Изведнъж настана паника и силно притеснение у пътуващите. Оказа се, че има само двама кондуктори във влака, пълен с хора точно преди празниците", разказва свидетел на инцидента.
По думите му повече от час не се е появил помощен вагон, който да разчисти пътя на бързия влак, макар свлачището да е станало само на около 2 километра от съседната гара Долно Камарци.
Опровергаха спекулациите в мрежата за стопиране на еврото по жалба на Гечев
6967
преди 15 минути
Тече координирана операция по спасяване на ударения от дрон кораб
15678
преди 2 часа


