ГОРЕЩО
Обявиха 100 ХИЛЯДИ ДОЛАРА награда за информация за Ивайло Калушев
БСП провежда съдбоносен конгрес
САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО)
Злобата и посредствеността ще провалят ПП-ДБ
ПОВЕЙ НА ПРОЛЕТ: Облаци, дъжд и топло време. Температурите стигат до 14 градуса (КАРТА)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Пред Съдебната палата се събират граждани, които изразяват отношението си към ареста на Николай Кобляков, чиято мярка за неотклонение се очаква по-късно днес. Скандират „Тук не е Москва“.
препоръчано
Носят транспаранти: „Свобода за Кобляков“, предаде Novini.bg. Протестиращите изразяват своята гражданска позиция, като намират задържането на руснака за неправилно. Николай Кобляков бе задържан на Летище София в края на юли по искане на Интерпол. Не е ясно какви точно са подозренията срещу него. Известно е обаче, че е противник на руския президент Владимир Путин и това предизвиква опасения какво може да му се случи в Русия.
Нидал Алгафари с ПАРЕЩА ПРОГНОЗА: Троен дамски шлем начело на държавата
19459
преди 27 минути
Новоназначеният епископ на Софийско-Пловдивския диоцез встъпва в длъжност
2762
преди 27 минути
Тройна "Гражданска отговорност“ за серийните джигити
10046
преди 2 часа


