BG EN

СВОЕНРАВЕН: Котаракът на Борис Джонсън отказа да се самоизолира

СВЕТЪТ ДНЕС

СВОЕНРАВЕН: Котаракът на Борис Джонсън отказа да се самоизолира

17567
на 10.04.2020
СВОЕНРАВЕН: Котаракът на Борис Джонсън отказа да се самоизолира
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Котаракът Лари, който живее в резиденцията на британския министър-председател, не се самоизолира, въпреки че стопанинът му Борис Джонсън се разболя от COVID-19.

препоръчано

Лари бе заснет да се припича на слънце пред вратата на резиденцията, да се търкаля, да гони гълъб, да съска срещу неизвестна заплаха, да следи за реда от стълбите.

Говорителят на министър-председателя вчера каза на брифинг, че Лари е добре и си върши котешките работи, предава "Дарик". Лари постъпи на работа на Даунинг стрийт 10 през 2011 г., за да помогне в борбата с плъховете.

Британският министър-председател Борис Джонсън е в болница заради усложнения от Ковид-19.Годеницата му Кари Симъндс е в самоизолация, след като получи симптоми на болестта.

По-рано Британската ветеринарна асоциация препоръча котките от домакинства със заразени с новия коронавирус или самоизолиращи се да не излизат навън. Данни писаните да предават вируса на хора обаче няма.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Колтуклиева взриви брифинга на ГЕРБ - вижте как хубаво подреди Борисов, Дончев, Рая и Теменужка (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Колтуклиева взриви брифинга на ГЕРБ - вижте как хубаво подреди Борисов, Дончев, Рая и Теменужка (ВИДЕО)
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК